פנה עכשיו לייעוץ חינם  
            
                           052-4522115

               

   דף הבית    גמילה מעישון    גמילה ממריחואנה וחשיש    איך מפסיקים לעשן    המלצות    מאמרים    מן התקשורת    תמיכה בנגמלים    טיפים    צור קשר

סיפור גמילה מעישון של דינה

 
נחמדה, חייכנית ועם הרבה אור בעיניים. מייד כשהתקשרה רצתה לקבוע. לא ביזבזה אפילו רגע אחד בהתלבטויות. מצאתי עצמי במהלך הטיפול נסחפת לשמוע את סיפור חייה שהיה מרתק כשלעצמו ולה יש כישרון מיוחד לספר סיפורים.
 
במהלך הסיפור שלה, מצאתי אותה מגישה לי את הגמילה שלה על מגש של כסף. היו לה כבר את כל הכלים והידע שאני מעבירה למטופלים בחלקו הראשון של הטיפול. היא רק לא ידעה לעשות את הקישור לגמילה מעישון.

אם עד לאותו רגע חשבתי שאני מאזינה לה רק מתוך סקרנות ועניין, אז הבנתי שהיא הסבירה לי דרך סיפור חייה, איך לעשות לה את הגמילה. כשהקשבתי לה רשמתי מידי פעם משפטי מפתח שהיא אמרה, תובנות שלה עצמה מחייה שלה. כשסיימה לקחתי אותן, ערכתי אותן והגשתי לה אותן קשורות בסרט והראיתי לה איך הן כולן חלות גם על הגמילה מעישון. היא הבינה!
 
לאחר מכן, כשעברנו לשלבים הבאים של התהליך היא היתה שם כל כולה. התמסרה עד הסוף כי היא כבר ידעה שהיא תצליח. היא עשתה זאת בעבר, בנושאים אחרים אמנם וידעה שתעשה זאת שוב.

שאר התהליך היה מקסים. עמוק ומרגש. כשנגמר הטיפול היינו שתינו מותשות, אבל ידענו כי קרה הדבר. שסיגריות כבר לא יכולות יותר לשקר ולפתות אותה אליהן.
בשלב השני של הטיפול, כשדינה היתה נתונה ברגיעה עמוקה ומחוברת לחלקים העמוקים יותר של עצמה, היא פרצה בבכי, והליטה את פניה בידיה. כששאלתי אותה מדוע היא בוכה, אמרה שבוכה על ארבעים שנות טמטום. על ארבעים שנים ששיקרה ורבה ועשתה הכל בשביל סיגריה, ושעכשיו כשהשתחררה מההסתכלות המעוותת שהן נתנו לה לגבי החיים, היא מבינה כמה רע הן עשו לה.
ידעתי שהיא כבר לא תעשן יותר. מכזאת הבנה עמוקה כמו שלה, כבר קשה לסגת.
דינה נגמלה כמובן ועולה מולי מידי פעם בפייסבוק כדי לומר שלום ולספר שאינה מעשנת וכמה החיים שלה יפים.

 

הממליצים שלנו


 
 
צפריר קוגן
מה שגרמת לי להבין בטיפול שלך זה עד כמה הדבר הזה שולט בי ולמה הוא עניין כל כך גדול
 
 
 
אריק משה 
כבר שנתיים שלא מעשן!! אם הייתי יודע שיהיה כל כך פשוט, הייתי מפסיק כבר לפני שנים. תודה, איילת!
 
 
 
מירי וינטראובר  
כבר 5 שנים איני מעשנת. אין בי צורך לסיגריה. נתת לי כלים לשעת הצורך ונשארת איתי בתהליך..
 

שגיא נגוסה  

הלכתי לגמילות רבות במקומות שונים ואף פעם לא הצלחתי. בסוף מצאתי אותך ואני שמח על כך. כבר לא האמנתי שאצליח ואת החזרת לי את האמון בעצמי והנה, כבר חלפו חודשים רבים ואיני מעשן ואיני חש שום צורך לעשן. כאילו שלא עישנתי מעולם. 

ליז דמין 
בזכות התמיכה שלך, האמפטיה והמקצוענות שלך אני כבר לא מעשנת כמעט שלושה חודשים
 
 
ורד פלד 
איילת, המון תודה מעומק ליבי. עלי והצליחי בפועלך המדהים. מי ייתן ותשחררי כל יום עוד נשמות מכורות
 
 
 
נטלי טייב 
אין מילים בפי כמה שעזרת לי בגמילה מעישון הסיגריות המזעזעות האלה. יישר כוח! מי ייתן ותעזרי לעוד אנשים
 
 
 
 
שאלון למעשן

 
 

052-4522115