לבירורים: 052-4522115 
ליז שובע דמין - נגמלה מעישון סיגריות 
 
איילת היקרה, קודם כל הטיפול שלך הוכיח שזה אכן אפשרי גם בשבילי להיגמל אחרי 17 שנות עישון בטיפול חד פעמי, בזכות ההנחייה המקצועית הבוטחת והמיומנת שלך. מבחינתי, התהליך האמיתי התחיל כשבאמת טיפול הגמילה הצליח וחוויתי את מה שהסתרתי מעצמי מאחורי מסך הסיגריות. בזכות התמיכה שלך, האמפטיה והמקצוענות שלך אני כבר לא מעשנת כמעט שלושה חודשים ולא הייתי עושה זאת בלעדייך. תודה ענקית והמשך הצלחה כמו שמגיע לך!!!!
 
ליז שובע - 054-5753532
 
 
מירי ויינטראובר - הפסיקה לעשן סיגריות

היי איילת, לאחר הרבה הרבה הרבה שנים של עישון, ליתר דיוק מגיל 17 (ועברו הרבה שנים ממשששששש), ה פ ס ק ת י ל ע ש ן !!!!!

בדרכך הנעימה הרגועה שנוסכת המון ביטחון, זה קרה

מה 12.09 אינני מעשנת – אני נקייה, אין בי צורך לסיגריה (למעט מקרים מאוד בודדים)

לימדת אותי כלים שעמדו לעזרתי בשעת הצורך, והכי חשוב נשארת איתי שם בתהליך

תודה לך, המון תודה לך, מירי– 054-6445337

 
 
דליה בפרי - נגמלה מעישון

שיר פרידה מהסיגריה, הלוואי יהיה בי כח עוד מעט, לא להישבר כאן למולך, הלוואי יהיה בי כח לעמוד על רגליי,

ולהישאר נגדך, הלוואי יהיו עיוורות עיני ממך, שלא אושיט ידי לקחתך, לא לנשק לך שנית

לא לשאוף אותך לתוכי, הלוואי אהיה חזקה עד שממני תלכי, וממך אוכל להתנתק,
 
אפצע את ידי שבך לא אגע, אליך לא אקרב, הלוואי ואצליח לסחוף אחרי,
את אוהדייך שיוקיעוך גם, ויחושו כמותי בטעם האמיתי, והטוב של החיים

 

 

 

לאיילת היקרה שהופיעה בחיי עם שחר,רגע לפני, האירה אותם וסילקה מהם את

האפלה. תמיד תישארי בליבי.

 

 

דליה  052-3126806

 
אפריים נריה - הפסיק לעשן סיגריות
איילת, עישנתי כל כך הרבה שנים וניסיתי הרבה פעמים להפסיק לעשן, אבל רק אצלך זה באמת הצליח. ולא רק שהטיפול היה מצויין, אלא גם התמיכה שהענקת לי לאחריו. תמיד היית שם בשבילי כשהייתי צריך ועכשיו אני כבר בסדר, מרגיש טוב וחי את חיי בלי לעשן.
תודה,
 
אפריים נריה - 09-7426866
 
אריק משה - נגמל מהתמכרות לסיגריות
אריק משה גמילה מעישון
 
איילת יקרה, כבר שנתיים שאני לא מעשן!! אם הייתי יודע שזה יהיה כל כך פשוט הייתי מפסיק לפני שנים. חשבתי שבלי סיגריה יהיה לי משעמם, שאהיה יותר עצבני ומתוח, אך להפתעתי גיליתי שלא רק שזה לא קרה, אלא אפילו אני רגוע ונינוח יותר. אני מספר לכל המעשנים סביבי שזה אפשרי ומקווה בשבילם שיגיעו אליך וייגמלו גם הם.

תודה, אריק משה -  050-2118750

 
נטלי טייב -הפסיקה לעשן סיגריות
נטלי טייב גמילה מעישון


איילת יקרה!!! אין מספיק מילים בפי לתאר לך כמה עזרת לי בגמילה מעישון הסיגריות המזעזעות הללו. מזה 8 חודשים שאני לא מעשנת ומעולם לא הרגשתי NON SMOKER כמו היום. זו לא הפעם הראשונה שאני מפסיקה לעשן אך זו הפעם הראשונה שהדבר נעשה בנעימות ובקלות. גם כשהיה לי קשה את קיבלת אותי מהיום להיום למפגש חיזוק רק כדי לעזור לי ולהיות שם בשבילי. המפגש גמילה זכור לי כחוויה כל כך נעימה, הדיסק שנתת לי ממש הוביל אותי בימים הראשונים...

יישר כוח!!!! מי ייתן ותוכלי לעזור לכמה שיותר אנשים להפטר מה"מחלה" הזו. תודה תודה תודה

נטלי - 050-3442272

 
גיא רון - נגמל מעשון סיגריות
לאיילת עם החיוך המקסים,
באתי אליך בהחלטה של רגע, באמצע סקר שערכתי בנושא גמילה מעישון. השיחה איתך היתה נעימה והסכמת לק אותי באופן מיידי. אמנם לא עישנתי הרבה, אבל לבד לא הצלחתי להפסיק. עכשיו זה כבר כמה חודשים שאיני מעשן, בזכותך!!
בחיוך ובנועם הובלת אותי לאט אבל בטוח בדרכי החוצה מההתמכרות לסיגריות האלה ועל כך אני מודה לך.
מאחל לך רק טוב
 
גיא רון - 054-7388526
 
ורד פלד - גמילה מדיאט קולה
גמילה מקולה ורד פלד
 
החופש מסחיבה של בקבוק ליטר וחצי ביד לכל מקום

שמי ורד פלד ובמהלך שלוש השנים האחרונות הייתי מכורה לשתיית דיאט קולה. מאז ומעולם אהבתי קולה. ההתמכרות הקשה ביותר שחוויתי בחיי הייתה במשך שנתיים. כשנולדו לי שני תאומים מקסימים: בן ובת , עידו וזוהר. בני הבכור יונתן היה בעת הולדתם בן שנתיים בלבד.

השנתיים הראשונות הללו היו מאוד מעייפות , עם מעט מאוד שעות שינה ועייפות כרונית מתמשכת. כמי שלא שותה קפה, הרגשתי שאני חייבת למצוא דרך אחרת על מנת להישאר ערה ולהמשיך לתפקד למרות שעות השינה המעטות. ובכן הפתרון שמצאתי היה שתיית דיאט קולה.
 
 
 
ריטה רחמיאל - נגמלה מהתמכרות לסיגריות
עישנתי יותר מארבע קופסאות סיגריות ליום!! והרבה שנים. באתי אליך, איילת ובטיפול אחד הצלחת להוציא ממני את הדבר הזה ולא קשה לי ולא בא לי בכלל לעשן ואני מאושרת לחיות את חיי והילד שלי שמח ואני לא מפסיקה לשלוח אליך אנשים שיפסיקו גם לעשן את הסיגריות המגעילות האלה. מי צריך את זה בכלל?
מי שרוצה לקבל המלצה יכול להתקשר אלי.
 
ריטה  052-6493716
 
עדי כהן - גמילה מעישון
שמי עדי ולפני שלוש שנים לא בדיוק רציתי להפסיק לעשן, אבל דיברתי עם איילת לגבי בעלי ואז עלה לי הרעיון שגם אני אפסיק. קבעתי פגישה עם איילת למחרת, ולמרות שאיילת ניסתה לשכנע אותי "לישון על זה קצת" – הייתי נחושה בדעתי וקבענו. חשבתי לעצמי ששווה לנסות ומה שיהיה יהיה. בסוף הטיפול הדבר הראשון שרציתי היה להדליק סיגריה. איילת אמרה לי מה עושים והדריכה אותי. בסוף הטיפול יצאתי החוצה מהקליניקה ולא, לא הדלקתי את הסיגריה וגם אין לי רצון לסיגריה. עם כל יום שעובר נהיה קל הרבה יותר.
אני ובעלי (שגם הגיע לאיילת) לא מעשנים כבר יותר משלוש שנים.

בקיצור, איילת תודה רבה מכל הלב והנשמה!!

משפחת כהן, טל ועדי מלוס אנג'לס

אילן קרנר - גמילה מעישון
אילן קרנר

שמי אילן ואני בן 39.

עישנתי כ 20 שנה חצי חפיסה ליום.הגעתי אל איילת במקרה לפני כמעט שנה. כשהתיישבתי אצלה בחדר לא ידעתי למה לצפות, מעולם לא עברתי פעילות מול מרפא/ת מכל סוג שהוא ולא ידעתי מה זה NLP, דמיון מודרך, או EFT. הייתי מוצף בסקפטיות אך גם בסקרנות. בנוסף לא האמנתי שכעבור 3 שעות כבר לא אחשוב שהסיגריה היא ידידת אמת.אחרי שעתיים של שיחה על מהות עישון הסיגריה בשבילי, עברנו לשלב של הדמיון המודרך.
 
 
 
רחלי שמר - גמילה מעישון
רחלי שמר

איילת יקרה, כשבאתי אליך לטיפול של הפסקת עישון, לא באמת האמנתי שזה אפשרי.
חשבתי שזה משהו שרק אחרים יכולים ואני לא. עישנתי יותר מקופסא ליום במשך למעלה מעשרים שנה וניסיתי להפסיק לא מעט פעמים ותמיד נכשלתי. באתי אליך ובטיפול אחד, שאף היה מהנה, הפסקתי לעשן. אני!!!! ולא רק שהפסקתי, אלא שזה היה קל, וללא תופעות לוואי. מאז לא הפסקתי להפנות אליך אנשים, כולל את בעלי, שגם הם הפסיקו לעשן. אני רוצה להודות לך. אני לא לגמרי מבינה וזוכרת מה היה במהלך הטיפול. אני רק זוכרת שברגישות ובתבונה הולכת אותי צעד אחר צעד אל המטרה שהצבתי לעצמי.
ואין לי מספיק מילים להודות לך על ששיחררת אותי מעול הסיגריות. ואני חופשיה, וגאה, נושמת בקלות ונודף ממני ריח טוב.

רחלי, לוס אנג'לס 2007

 
 דליה מקסים - גמילה מעישון
דליה מקסים
 
איילת, אני רוצה להתוודות בפנייך. כשבאתי אליך לטיפול של הפסקת עישון לא אמרתי לך את כל האמת. המוטיבציה שלי לא היתה כל כך גבוהה ובאתי רק בגלל שגם חברים שלי נגמלו אצלך ואמרו ושזה יהיה קל. אז באתי. הטיפול היה נחמד. צחקתי וגם בכיתי. הבנתי הרבה דברים על העישון ועל עצמי ובטחתי בך, אז התמסרתי. נתתי לך להוליך אותי אל התת מודע, כדי לעקור משם את הסיגריות. עדיין לא ממש האמנתי, אבל שיתפתי פעולה. כשסיימנו את הטיפול נסעתי לחברה, שחיכתה לי מחוץ לבית כדי לבשר לי שבני הובהל באמבולנס לבית החולים. כמו שהיא אמרה את זה היא הוציאה את קופסת הסיגריות שלה והדליקה סיגריה. למרות הלחץ שהייתי בו, להפתעתי, לא הרגשתי צורך או רצון לעשן. כבר עברו עשרה חודשים מאז הטיפול ולא נגעתי בסיגריה ואני יודעת שאני וסיגריות לא הולכות יותר ביחד. ואפילו לא ממש רציתי להפסיק לעשן, כי לא האמנתי שאני באמת יכולה.
אז אני רוצה להודות לך וגם בני משפחתי, כי לחיים אין מחיר.

דליה מקסים, לוס אנג'לס 2007
 
 
סמי אמסלם - גמילה מעישון
לאיילת בן ארי,
חג שמח ושנה טובה. תודה על התמיכה והיכולת לעזור לי להפסיק את ההרגל המגונה של הסיגריות. שתהיה שנה ללא עשן וללא אש.
מסמי אמסלם
הנקי מניקוטין כבר זמן מה - ירושלים
 
052-2600969

 

 

 

2all בניית אתרים